Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit tien bordjes, twee kommen, een klein en een groot schaaltje op voetjes en twee miniatuur kommetjes.

Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit tien bordjes, twee kommen, een klein en een groot schaaltje op voetjes en twee miniatuur kommetjes.

Lot en porcelaine de Chine multicolore, composé de dix assiettes, deux bols, un petit et un grand plat sur pieds et deux bols miniatures.
Dim. Ø: 6 - 18 cm
SKU: 2510220358.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #358
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #537

    Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #674

    Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.

    Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #495

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #531

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.

    Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #548

    Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.

    Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #694

    Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #695

    Een Japanse houten emmer.

    Un seau japonais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #533

    Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une petite table basse chinoise en bois de fer.
    No longer available
    Dim. 40 x 52 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #310
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.

    Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #687

    Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #349

    Een porseleinen serviesje met twaalf bordjes, elf kopjes met schoteltjes, zes eierdopjes, koffiepot, suikerpot en melkkannetje. Immortelle de Saxe-decor. Duitse merken.

    Service de vaisselle en porcelaine comprenant douze assiettes, onze tasses avec soucoupes, six coquetiers, une cafetière, un sucrier et un pot à lait. Décor Immortelle de Saxe. Marques allemandes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een paar antieke porseleinen apothekerspotten met meerkleurige en vergulde decors. Haarscheuren in het glazuur.

    Paire de pots d'apothicaire anciens en porcelaine à décors multicolores et dorés. Cheveux dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #145
    Tori Burch

    Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.

    Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à café trois pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #584
    F. Van Hamme

    “La lumière luit dans la nuit”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.

    « La lumière luit dans la nuit ». Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1974 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #355

    Een reeks van 3 zilveren munten: 50 jaar Benelux. Ed. 1994. 250 BFR en LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). In etui.

    Une série de 3 pièces en argent : 50 ans du Benelux. Éd. 1994. 250 BFR et LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). En pochette.
    No longer available
    Dim. 52,50 g
    Estimate: € 75 / 85
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.

    Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #405

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #466

    Een Chinees houten reiskoffer met smeedijzeren beslag en hengsels.

    Coffre de voyage chinoise en bois avec garnitures et poignées en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 93 x 96 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #210

    Een 18 K geelgouden ketting met 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.

    Un collier en or jaune 18 ct avec un pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.
    No longer available
    Dim. 9,95 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #106

    Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.

    Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm Ø: 70 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #700

    Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.

    Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.
    No longer available
    Dim. Ø 70 cm en Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #244
    G. Lambert

    “Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More