Similar lots by type
-
#65Omega, GeneveEen Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#380Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#20Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#260Dinh VanEen lederen halssnoer in originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#390Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#330Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.
Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.No longer availableDim. 6,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#689“Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#705Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#882“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 13,59 gEstimate: € 200 / 300 -
#375Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.
Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#395Een ring met bijpassende armband van zilver.
Bague en argent et bracelet assorti.No longer availableDim. 69,10 gEstimate: € 50 / 100 -
#370Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#440Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.
Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#435Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#15Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#265Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#449Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#776Een Perzische wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#577Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre coulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#827MeissenEen porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un plat de service à quatre compartiments, décor Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#108“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200 / 250 -
#590Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils en bois doré style Louis XVI.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 220 / 240

