#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#249Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#392Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#131“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.No longer availableDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 220 / 280