#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#455Stefaan SchreelEen metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
#675Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
A lot of 3 pink Val Saint Lambert vases from the 1960s, 2 of which have chipped edges.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 50 / 90 -
#36Een lot van 10 zwart gelakte houten stoelen met cannage zitting en rug, waarvan 2 met armleuning. Regency stijl, hedendaags. Bijhorende zitkussens in 2 kleuren.
A lot of 10 black lacquered wooden chairs with cannage seat and back, of which 2 with armrests. Regency style, contemporary. Matching seat cushions in 2 colours.No longer availableDim. 80 x 50 x 45cmEstimate: € 100 / 160 -
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#687Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.
A pair of high English wooden candlestickx with brass top and textile shades. One tiny crack at a base.No longer availableDim. 78 x Ø28cmEstimate: € 80 / 100 -
#18Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180 / 220