#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#83HergéLes Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Hard cover. Ed. Casterman 1955, eerste Franse uitgave in kleur. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. hard cover. Ed. Casterman 1955, first French edition in colour. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#218Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
#678Anton PieckEen lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.
A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#565BidjarEen handgeknoopte Perzische loper.
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#657Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Een wit en zwart marmeren zuil.
#368Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
A lot of 4 Chinese porcelain lidded jars.No longer availableDim. h: 21 en 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#265Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200