#99Jan Portielje“Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#224V. WaningEen maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .
#626Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#304A. Gudens“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
“Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#149G. De Wit“Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.
"Flower still life in bacchante vase with a classical background."No longer availableDim. 127 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100