#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#578Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
A lot of 3 large recent Imari plates and 1 Arabic Chinese style plate.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#529Theo Melens“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#538Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
#627Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.No longer availableDim. l 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400