#461Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross set with brilliants with a combined weight of +- 0.24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550 / 600 -
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496HerizEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 325 x 231 cmEstimate: € 260 / 420 -
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#116Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.No longer availableDim. 70 x 125 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#626Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
An oak tea table with oval top. On wheels and extendable.No longer availableDim. 74 x 125 x 115cmEstimate: € 80 / 120