#552Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#538Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
#216Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229A. Grimberg“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Ansonia Clock Co.Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
#399“Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.
“Red smiling face.” Acrylic and pencil on paper. Bears signature. Dated 2013.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#368Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
A lot of 4 Chinese porcelain lidded jars.No longer availableDim. h: 21 en 16 cmEstimate: € 35 / 45