#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#428H. VallaurisEen moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.No longer availableDim. 25 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot of five engravings treating artisans : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. As well as Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (treating public sales - stuck on thicker paper). City secretary A.Van Valckenisse followed his father at this post.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#68HergéLes Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d'Or”. hardcover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#253LaflorEen zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.No longer availableDim. 67 x 42cmEstimate: € 100 / 120