#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#361Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
A pair of Chinese porcelain foo dogs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#627Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.No longer availableDim. l 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#143Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500 / 2000