#451Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#363Karlov SvobodaEen lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
#264Marten Van Der LooPeriod: 1880-1920“Marché aux legumes flamand”. Een ets op papier, buiten de plaat genummerd 6/20, gesigneerd “Marten van der Loo”. Herstelling scheurschade doorheen midden.
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#356Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
A nest of tables, 3 pieces.No longer availableDim. 66 x 54 x 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een Oosters wollen tapijt.
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 45 / 55