#328Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#597ScailmontEen uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.
A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#591Val Saint LambertEen lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#535Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#532Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 400 / 500