#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#208Lodewijk Van BoeckelEen zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
A Val Saint Lambert bowl from the 1960s, light green colour, signed on the bottom, shows scratches in the center of the bowl.No longer availableDim. diam 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#414“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#105TOD’SEen paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.
#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
A colored etching by Boris O'Klein titled “Oh Liberté Cherie”.No longer availableDim. h 18 x l 45 cmEstimate: € 140 / 160