#495Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#256Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
A walnut veneered round table. Art deco style.No longer availableDim. 58 x Ø73cmEstimate: € 200 / 250 -
#234Fr. Luyckx“Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#274“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#577Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
#61lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160 / 180