#2“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
An ovoid stoneware vase, after Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een wit en zwart marmeren zuil.
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#534Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Sac à perles chandelier. Copper and crystal with extern lamps.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
An African mask in carved wood, Luba, DRC.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60 / 80