Other lots in this auction
-
#33Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#371Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.
A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
A pair of Empire vases with polychrome romantic decor. Minor damage to one handle.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with corn.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 119 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57HergéLes Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Blue”. hard cover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#381Een paar miniatuur kalebasvaasjes van Chinees porselein met decor van rood en blauw bloemendecor.
A pair of Chinese porcelain miniature gourd vases with a red and blue flower decoration in Imari style.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 100 / 150 -
#565BidjarEen handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 391 x 92 cmEstimate: € 160 / 220 -
#407Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#588Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70

