#690
#81Jef De Keyser
Een buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#688
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#589
“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25 -
#619Félix Labisse
“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80/120 -
#158Christofle, Paris
Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#430
#96
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100/150 -
#603Hutschenreuther
Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
#213
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#417
Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40/50