Similar lots by type
-
#443
Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.
Deux vases couverts et un vase balustre en faïence bleue et blanche de Delft.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#163
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#479
Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#157
Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.
Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#351
Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#323Gilliot et Cie.
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#547
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#414
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#67
Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.
Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#438
Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#71
Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#531Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#637Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.
Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbare handtekening.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 220/280 -
#689
Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#630Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰.No longer availableDim. 99,90 gEstimate: € 150/250 -
#375
Een ronde mahoniehouten tilttoptafel op centrale poot.
Table ronde en acajou sur pied central. Tablette abattante, dite tilt top.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#55
Drie verschillende zilveren dasspelden met fantasiestenen, 925 en 835 ‰.
Trois épingles de cravate en argent 925‰ et 835‰ serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 50/100 -
#327
Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.
Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#703
Drie verschillende Chinese wijzen en een visser van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois et un pêcheur en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 16 - 26 cmEstimate: € 80/100 -
#256
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen, een buffet met opzet en een lange buffetkast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise, comprenant une table, six chaises, un buffet à deux corps et un long dressoir.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#5
Een lot verschillende fantasieringen, sommige met fantasiestenen.
Lot de différentes bagues de fantaisie, certaines serties de pierres de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#596
Een mahoniehouten linenpress met een grote lade onder twee paneeldeuren in trompe-l’oeil.
Linenpress en acajou ouvrant à un grand tiroir en dessous de deux portes pleines en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#690
Een armband en een schakelketting van 925 ‰ zilver.
Bracelet et chaîne aux maillons en argent 925‰.No longer availableDim. 100,12 gEstimate: € 100/150 -
#599
Een oude hondenkoets met lederen bekleding. Begin XXe eeuw.
Charrette à chien ancienne recouverte de cuir. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240