Similar lots by type
-
#677Langenthal, ZwitserlandEen porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 36 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 diepe borden, een hoge en twee lage tazza’s, een schaal, 3 terrines op schaal, 2 sauskommen, 2 ovale schalen en 3 ronde schotels. We voegen er 12 afwijkende borden aan toe.
Un service de table en porcelaine avec dorure, comprenant 36 assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, un haut tazza et deux bas, un plat, 3 terrines sur plat, 2 saucières, 2 plats et trois plats ronds. Nous ajoutons 12 autres assiettes différentes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#824De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#883Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#803Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#643Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444LimogesTwee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#828“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#847“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#733Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
Un baro-thermomètre en porcelaine de Limoges à montures en laiton.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#729Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#864Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#652Zeh, Scherzer & Co., BeierenEen uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Royal DuxEen grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#874Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#439Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#838Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#283Een lotje zilver, bestaande uit twaalf kleine lepeltjes en negen vorkjes. Nederlandse keuren.
Un lot d’argent, comprenant douze petites cuillères et neuf petites fourchettes. Poinçons Néerlandais.No longer availableDim. 167,3 gramEstimate: € 65 / 85 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
Une statue sur pied en marbre, style classique.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#373Studio VandersteenEen lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#74817 boeken. Meubelstijlen, glaskunst, geschiedenis e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. Zeer goede staat, met stofwikkel en huls. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Zeer goede staat, met stofwikkel. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. En 14 andere.
17 livres en relation avec des styles de meubles, verrerie et histoire e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. En très bon état, avec protection anti-poussières et enveloppe. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Très bon état. Avec protection anti-poussières. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. Et 14 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#869Royal Zuid-Holland, GoudaEen bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 41 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#197Vergulde pendule versierd met een allegorie op de visvangst. Omstreeks 1880. Met sleutel en slinger.
Une pendule doré, décoration d’une allégorie de la pêche. +- 1880. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 500 / 800 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Trois petites tables rondes en laiton à tablettes en verre.No longer availableDim. Ø: 27 - 59 cmEstimate: € 40 / 50

