Similar lots by type
-
#317Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.
Un petit casque de scaphandre en cuivre rouge et jaune, monté en lampe.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een paar messingen kandelaars met zeven trapsgewijs opgebouwde lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en laiton avec sept points lumineux étagés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7Een paar messingen schijfkandelaars.
Une paire de bougeoirs à disque en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en kraanvogels.
Paire de vases cloisonnés sur cuivre jaune à décor de fleurs et de grues.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Koperslager D. Desmedt, BaasrodeEen paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
Une paire de lanternes au kérosène en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#468Een paar vazen van Chinees porselein, versierd met meerkleurige Europese decors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine, décorés de décors européens multicolores et de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe en bas.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#177Gustave Kasteleyn“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 400 / 500 -
#79H. P. Ulassa (?)“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#526Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400 / 600 -
#96Een paar nachtkastjes met notenhoutfineer en een marmeren blad.
Une paire de tables de chevet en placage de noyer avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 340 / 360 -
#626Een paar gepolychromeerde smeedijzeren bijzettafeltjes in de vorm van korenhalmen en met ronde glazen blaadjes.
Paire de tables d'appoint en fer forgé polychrome en forme de tiges de blé et avec des tablettes rondes en verre.No longer availableDim. Ø: 50 cm - H. 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2451 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.
1 bague en or (18 K) avec dentelle avec une pièce de 5 semelles. Au 22 K. Pérou, vers 1960.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#105Een 18 K geelgouden schakelarmband met bijpassende ring bezet met saffieren cabuchons met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec bague assortie sertie de cabuchons saphir d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 19,24 gEstimate: € 600 / 700 -
#554Lolo PalazzoEen bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#306Een XVIIe eeuwse eikenhouten scribaan. Afkomst: Klooster Zwartzusters, Lier.
Scriban en chêne du XVIIe siècle. Origine: Monastère de Zwartzusters, Lier.No longer availableDim. 32 x 61 x 76 cmEstimate: € 100 / 140 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. en een centrale briljant van +- 0,90 ct. EVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Et d'un diamant central de + - 0,90 ct. EVS2.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#574Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Sculpture Tchokwe d'un chef, en partie recouverte de peau de léopard, de plumes et d'attributs.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 120 / 200

