#421
Paire de vases cloisonnés sur cuivre jaune à décor de fleurs et de grues.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40/60 -
#376Koperslager D. Desmedt, Baasrode
Een paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
#267
Een paar messingen kandelaars met zeven trapsgewijs opgebouwde lichtpunten.
#7
Een paar messingen schijfkandelaars.
Une paire de bougeoirs à disque en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#317
Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.
#163
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 200/220
#482
#303
Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#34
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#302
Een gedeeltelijk dessertbestek van geciseleerd zilver met een decor van bloemen, volgens en arabesken. Iran, begin XXste eeuw. Een taartschep, twee gebakscheppen, een suikertang, zes ijs-, zes koffie- en vijf mokkalepeltjes. Sommige gemerkt 84% of 84 in het Parsi. Iran, medio XXste eeuw.
Service de couverts à dessert partiel en argent ciselé à décor de fleurs, d'après et d'arabesques. Iran, début XXème siècle. Une pelle à gâteau, deux cuillères à gâteau, une pince à sucre, six glaces, six cuillères à café et cinq cuillères à moka Certains ont marqué 84% ou 84 à Parsi. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 630 gEstimate: € 300/350 -
#637
Een kaligrafisch penseel met handgreep van rood mineraal en hout.
#27
Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#168
Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé décoré de frises florales autour des renfoncements avec des personnages et des oiseaux. Perse, milieut du XXe siècle. Aucune marque trouvée.No longer availableDim. H. 21 cm - 466 gEstimate: € 350/400 -
#263
Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.
#197
#164
Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 650/700