Similar lots by type
-
#415
Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.
Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 32, 60 & 76 cmEstimate: € 35/45 -
#669
Een paar grote messingen ketels en een tijl.
Une paire de grandes bouilloires en laiton et un bassin.No longer availableDim. h: 47 cm & 42 cmEstimate: € 60/80 -
#85
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#676
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#123
Een paar koperen enkelbanden, ook gebruikt als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
Une paire de bracelets de cheville en cuivre, également utilisés comme monnaie. Mbolé, RD Congo.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150/250 -
#218
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100/150 -
#227
Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.
Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#283
Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.
Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#157
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360/380 -
#595
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit borrelglaasjes (één beschadigd), aperitiefglazen, wijnglazen en champagnecoupes (één beschadigd). Compleet voor twaalf personen.
Un ensemble de verres en cristal incolore, composé de verres à liqueur (un abîmé), de verres à apéritif, de verres à vin et de coupes à champagne (un abîmé). Complet pour douze personnes.No longer availableDim. H:12-18cmEstimate: € 200/240 -
#635
Een koperen melkstoop.
Un ragoût de lait de cuivre.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40/50 -
#263
Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.No longer availableDim. h: 8 cm - 0,5 cmEstimate: € 50/60 -
#396
Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.
Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.No longer availableDim. 78 x 58 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#653
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#211
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#70
Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.
Un pendentif en or jaune 18 carats, horoscope Verseau.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 170/250 -
#17Van Engelen, Lier
Een verzilverd metalen trompet.
Une trompette en métal argenté.No longer availableDim. l: 51 cmEstimate: € 70/80 -
#71Floreat Alpaka
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/100 -
#21
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40/50 -
#445
Een lot van zes verschillende kopjes met schoteltjes van porselein met vergulde decors. Enkele haarscheurtjes.
Lot de six tasses et soucoupes différentes en porcelaine à décors dorés. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 6 & 13 cmEstimate: € 50/80