Een 18 K geelgouden halsketting opgebouwd uit schakeltjes.
#659
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
#461
Een pagodevormige wierookbrander van gesculpteerd jadeïet in twee delen.
Brûle-parfum en forme de pagode en jadéite sculptée en deux parties.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446
Een houten wandconsole in art decostijl met vier laden.
#440
Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een dubbel blad.
#382
#13
#542
Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.
#419
“Petite grise”. Olieverf op board.
"Petite Grise". Huile sur carton.No longer availableDim. 57 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#114
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vaches au pâturage ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#548
Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 300 / 360