Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.

Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.

Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.
SKU: 2409190341.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #676

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 248 x 168 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl

    Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 52 x 100 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.

    Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 13,59 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #794
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #345

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct. VS.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #679
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #762

    Een verstelbare staande lamp van messing.

    Une lampe ajustable en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 143 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #430

    Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.

    Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #733

    Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.

    Un baro-thermomètre en porcelaine de Limoges à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #283

    Een lotje zilver, bestaande uit twaalf kleine lepeltjes en negen vorkjes. Nederlandse keuren.

    Un lot d’argent, comprenant douze petites cuillères et neuf petites fourchettes. Poinçons Néerlandais.
    No longer available
    Dim. 167,3 gram
    Estimate: € 65 / 85
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More