Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.

Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.

Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.
SKU: 2409190341.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #162

    Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.

    Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.
    No longer available
    Dim. 73 x 102 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #247

    Een paar Art Deco tafellampen.

    Une paire de lampes de table Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #848

    Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.

    Une baïonnette avec fourreau allemande. Deuxième Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #549

    “Dames op straat”. Olieverf op paneel.

    ”Dames en rue”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #538

    Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.

    Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #621
    Longwy

    Grote bolle vaas met de afbeelding van de Normandie. Gemerkt en genummerd 24/50.

    Un grand vase sphérique à représentations de la Normandie. Marque et numéroté 24/50.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #806

    Bochara. Een Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Bochara. Une carpette d’Orient. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 229 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #376

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.

    Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1
    Warner Bros.

    “Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.

    ”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.

    Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.
    No longer available
    Dim. l: 8,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More