Similar lots by type
-
#378Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#373Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
Une balance à or avec poids et dans un étui en bois. Un poids manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#688Een paar dansende figuren van meerkleurig geglazuurd terracotta. Eén hand manco.
Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.No longer availableDim. h: 60 & 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#523“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
”Milieu de table”. Chrome. dans l’esprit d’Alesi.No longer availableDim. 39 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539“Poesjes”. Olieverf op doek. Lichte schade.
”Petits chats”. Huile sur toile. Petit dégât.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#218Een verguld bronzen Empire luchter met acht lichtpunten, versierd met kariatiden en vrouwenhoofden.
Lustre de style Empire en bronze à huit lumières et décoré de cariatides et de têtes de femme.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200 / 300 -
#649Een archiefmeubel met roldeur.
Meuble à archives à volet.No longer availableDim. 94 x 96 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121LaliqueEen vogeltje en een vide-poche van kristal. Beide gesigneerd.
Un oiseau et un vide-poche en cristal. Signés.No longer availableDim. h: 10 cm; Ø: 15 cmEstimate: € 130 / 140 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#425LongchampEen bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586KashanOud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 200 / 300 -
#488Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#451Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#28Een lot blauw glas en kristal, bestaande uit een paar kandelaars, een karaf, een vaas op voet, een coupe op voet, twee glazen, een klein karafje en een presse-papier.
Un lot de verre bleu et de cristal, comprenant une paire de candélabres, une carafe, un vase sur pied , une coupe sur pied, deux verres, une petite carafe et un presse-papier.No longer availableDim. h: 8 - 27 cmEstimate: € 40 / 50

