#373Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
#378Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50
#343Een inktstel van rood en roze marmer met een glazen inktpot en met bijpassend vloeiblok.
Un encrier en marbre rouge et rose, pot à encre en verre et buvard assorti.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#287Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkan, een suikerpot en twaalf kopjes met elf onderschoteltjes.
Service à café et à thé Louis Philippe en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses à onze soucoupes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#779Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#116Een meubel met twee deuren en een lade.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#497Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#452Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
#238Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#164Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
#575NanniniEen grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Bonnet gris et sac assorti en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 80