#378Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#373Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
Une balance à or avec poids et dans un étui en bois. Un poids manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#608Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
#137Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#487Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 55 -
#392“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
#134Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
”Exposition Mondiale Anvers 1930”. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#201Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
#432Ch. Croonst“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#726KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#789Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
Six statuettes diverses en porcelaine polychrome et biscuit.No longer availableEstimate: € 40 / 60