Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
SKU: 2510160667.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #404

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #775

    Een lot van vier verschillende glazen stolpen.

    Lot de quatre globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #796

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #792

    Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.

    Deux gravures du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #402

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #379
    Dutré

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
  • #310

    Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.

    Cruche décorative en faïence sur base en métal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #125

    Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.

    Collier de perles blanches. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #805

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #215

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #396

    Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #739
    L.A. Jacobs

    “Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.

    Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.
    No longer available
    Dim. H. 116 x L. 169 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #807

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #185

    Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #4
    Roger Hebbelinck

    “Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.

    “Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #804

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #320
    Silver Cross

    Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    Ancien landau des années 60. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #260

    Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.

    Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #190

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.

    Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 43,28 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #27

    Groepje van Duits porselein.

    Petit groupe en porcelaine allemande.
    No longer available

Other lots in this auction

  • #691
    Cornelis

    “Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.

    “Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Grote kast met opzet in Lodewijk XV stijl. Eikenhout.

    Grand meuble à deux corps en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 800
  • #406

    Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

    Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #411

    Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.

    Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #220
    Hermes Paris Quartz

    Een dameshorloge van roestvrij staal met lederen polsband, in oorspronkelijk etui en met bewijs van aankoop.

    Montre dame à bracelet en cuir. Acier inoxydable. Dans l’étui d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #779

    Een lot van vijftien strips, waaronder zeven albums van Kuifje en enkele andere uitgaven uit het weekblad Kuifje.

    Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #781

    Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.

    Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #423
    Reynders

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed. Onderaan gesigneerd.

    Vase en grès à glaçure polychrome. Signé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640
    Peru Ilaria

    Twee hangers van 925 ‰ zilver in originele doos en met zwarte geweven koorden.

    Deux pendentifs en argent 925‰ dans la boîte d’origine. Avec cordes noires.
    No longer available
    Dim. 89,19 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #449
    Vanderzanden

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188
    Louis Vuitton

    Een lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir, modèle Ellipse. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 420 / 480
  • #762

    Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.

    Paire de tables d’appoint de style Regency. Tablette recouvertes de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More