#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#299Fabry“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#646Een sobere eikenhouten salontafel.
#86Een bureaustoel met gedraaide spijltjes, bekleed met gecapitonneerd groen leder. Op wielen.
#224“Salomé en Johannes de Doper”. Olieverf op koper. Einde zeventiende eeuw.
”Salomé et Jean le Baptiste”; Huile sur cuivre. Fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 20,5 x 13,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
#75Een paar geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en peervormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de rubis en forme de poire ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#225Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een peridot van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un péridot de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 350 / 450 -
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180 / 240