Other lots in this auction
-
#142E.J. Fuchs
“Duinlandschap met herder en koe.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes, vache et berger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500/800 -
#811
Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50/80 -
#450Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#412De Cat
“Landschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#337
Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.
Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.No longer availableDim. H. 13,5 x 29 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#597
Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#433
Twee verschillende karaffen van kleurloos kristal.
Deux carafes différentes en cristal incolore.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180/240 -
#381The Franklin Mint
“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#121
Een bureaulamp met een gekleurde kap in de geest van Tiffany met een libel in het decor.
Une lampe de bureau avec abat-jour en couleurs , esprit Tiffany et une libellule dans le décor.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/70