Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).

Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).

Un grand nombre de fournitures de pharmacie anciennes, comprenant un four de séchage de pharmacie en cuivre, un mortier en bois et en porcelaine et 18 pots d'apothicaire (quelques fissures).
Dim. h: 22 cm
SKU: 1512200688.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #664
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakken met strepen”. Een triptiek, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Surfaces à rayures . Un triptyque, huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Lord Nelson Pottery

    Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.

    Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75
    Marcel Taton
    Period: °1957

    Een zilveren hanger in de vorm van een hoofd bezet met een parel.

    Un pendentif en argent en forme de tête sertie d'une perle.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 8 cm 60,40 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #693

    Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.

    Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.
    No longer available
    Dim. 18 en 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #264

    “Christus aan het kruis”. Een litho naar werk van Albert Servaes.

    Le Christ en croix . UNe litho d'après Albert Servaes.
    No longer available
    Dim. 63 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.

    Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.

    Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.
    No longer available
    Dim. h: 34 - 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.

    Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #564
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.
    No longer available
    Dim. 91 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #402
    Friedensreich Hundertwasser

    Een reproductie. Mooi ingelijst.

    Une reproduction. Joliment encadrée.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #684

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.

    Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More