Other lots in this auction
-
#503
Bronzen vaas met reliëfdecor, Japan omstreeks 1930.
Un vase en bronze au décor en relief. Japon, +- 1930.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59
Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
Une petite armoire à brosses en laiton repoussé et petite porte miroir. Avec deux brosses.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#386
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Lladro
“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#206
Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.No longer availableDim. b: 188 cmEstimate: € 200 / 300 -
#642H. Catelin
Ingelijste schotel van porselein met een polychroom decor van een jonge Oosterse vrouw. Wenen, XIXde eeuw. Gesigneerd.
Un plat en porcelaine encadré au décor d’une jeune femme d’Orient. Vienne, XIXème siècle. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#416
Een ovaal bijzetkastje van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.
Une petite armoire en bois de placage à deux tiroirs et décoration de marqueterie.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#755
Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.
Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47
Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196
Een tweedelige Chippendale bibliotheek met onderaan twee deuren naast drie gebogen laden. Bovenaan twee compartimenten in de kap.
Une bibliothèque à deux corps Chippendale, le dessous à deux portes et trois tiroirs courbés. Le dessus à deux compartiments et une coiffe.No longer availableEstimate: € 200 / 220