Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.

Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.

Un lot de pots de pharmacie anciens, dont cinq en porcelaine et un en verre.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2509180403.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #298

    Een antieke metalen kinderweegschaal. Frans werk.

    Une balance pour enfants ancien en métal. Travail français.
    No longer available
    Dim. b: 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #450

    Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #204

    Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.

    Un miroir trumeau, décoration de feuilles d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 183 x 83 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #564

    “Naïef landschap”. Olieverf op doek.

    ”Paysage naïf”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #324

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd “Luc” en gedateerd ‘75 (?).

    ”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé “Luc” et daté ‘75 (?).
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #143
    Delvaux

    Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir, modèle ‘le poirier’. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #535

    Een Chinees flesvaasje van bruin porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase bouteille de Chine en porcelaine brune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #745

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders.

    Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #457

    Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.

    Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    “Appelboomgaard”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Gilles.

    ”Verger de pommiers”. Aquarelle sur papier. Porte la signature Gilles.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More