Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.

Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.

Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.
Dim. Ø 12 cm
SKU: 1911190047.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #130

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Un bracelet esclave en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 9,84 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #379

    “The tiger attacks” & “Demon”. Twee heruitgave van Poolse filmaffiches uit de jaren ‘60.

    ”The Tiger attacks” & “Demon”. deux rééditions d’affiches publicitaires de longs-métrages polonais des années ‘60.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163

    Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.

    Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #13

    Een grote granieten vijzel met stamper.

    Un grand mortier avec pilon en granite.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #67

    Een oud scheepsroer.

    Un vieux gouvernail.
    No longer available
    Dim. Ø 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #9

    Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.

    Un miroir à encadrement en étain repoussé. Allemagne, +- 1800.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #12
    Dirk Baksteen

    “Veldwijk”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/75 buiten de plaat.

    ”Veldwijk”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201
    Jean Didier Debut
    Period: 1824 - 1893

    “Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.

    ”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #49

    “Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    ”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252

    “Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.

    ”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More