Other lots in this auction
-
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397Een paar lichtblauwe vaasjes van aardewerk. Belgisch werk, onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases bleus en faïence. Travail belge, marque sous la base.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce. Victoria, 1891.No longer availableDim. 9,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#358Een antieke weegschaal van hout en koper met een lade, voorzien van gewichtjes.
Une balance antique en bois et cuivre avec un tiroir et ensemble de poids.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#11Een Japanse gong van rood koper.
Un gong japonais en cuivre rouge.No longer availableDim. Øn27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342Jo DelahautPeriod: 1911-1992“Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.
”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433Een lot glazen messenleggers.
Un lot de porte-couverts en verre.No longer availableDim. l: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#54Loritat (?)“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 350 -
#261“Grachtengezicht in Nederland”. Olieverf op doek.
”Vue de canal au Pays Bas”. Huile sur toile.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120

