#547Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.
#461Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidfonds, 1942.
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidsfonds, 1942.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#252Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#21Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
Un lot de petits chiens en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#262Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#390Mandarina & DuckEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 90 / 150 -
#712Een lot van drie verschillende eind XIXe eeuwse gietijzeren weegschalen.
Lot de trois bascules en fonte de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 - 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#447Een lot van acht glazen vazen in verschillende vormen en formaten.
Un lot de 8 vases en verre différents.No longer availableDim. h: 14 - 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#726KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#297Een opgezette zeekoet uit 1956.
Un guillemot de troïl empaillé de 1956.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 90 -
#40Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Collier en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamant ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#632Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100