#444Maurice BoelPeriod: 1913 - 1998
“Au lit de mort” . Fusain et aquarelle sur papier. Signé et daté 44.No longer availableDim. 80 x 53 cmEstimate: € 40/50 -
#118Swarovski
#497Ernest Chiwaridzo
Een personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.
Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80/120 -
#615
Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.
#374Eugène Van Mieghem
Bateaux de pêche sur le Sint-Pietersvliet . Fusain sur papier. Porte un monogramme: EVM.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 350/500 -
#596
Een gebogen glazen salontafel.
#145
#382
#386
Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
Une table d'appoint ronde de style colonial avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 69 cmEstimate: € 50/70 -
Swarovski
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80/120 -
#553
Een verguld bronzen Boeddha.
#431
“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
Trompette . Statue en métal sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 80 mEstimate: € 100/150