Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.

Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.

Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.
SKU: 2603190852.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #852
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #696

    Een paar appliques in barokke stijl.

    Une paire d’appliques style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #8

    Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele

    Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 29 cm
    Estimate: € 55 / 100
  • #348
    Hutchenreuter

    Een paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).

    Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base. (un porte-bougie manquant.
    No longer available
    Dim. 24 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #117

    Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.

    Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 39 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #742
    P. Alechinsky

    “Abstracte compositie met vlakken”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #11
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase et une coupe en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 29 cm & h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652
    Joseph Van Luppen

    “Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 178 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #405
    Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis

    Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.

    Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #480

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #766
    Bochara

    Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 108 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #344
    Nestor Reymen
    Period: 1872 - 1953

    “Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More