#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
#379Yven“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#644Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#83ChristofleEen moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.
#491Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.
Un coucou en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#269Oscar VerpoortenPeriod: 1895 - 1948“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50