Other lots in this auction
-
#13Sitzendorf
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#95
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#661
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180 -
#131Yashica
Een oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
Une caméra ancienne, modèle Mat 124 G. dans un étui en cuir. Bon état.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#123
Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#656
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100/160 -
#84Leo Maricq
“Sluis te Brabant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ecluse, Brabant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#858
Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/50 -
#898Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#380
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18, 04 gEstimate: € 1000/1200 -
#810
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#44Ben Van Os
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 70/100