Similar lots by type
-
#46Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#789
Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.
Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#691
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#420
Een paar kleine ovale hoogreliëfjes van terracotta, waarbij één met een afbeelding van een pater met een kruisbeeld en het andere met een Onze-Lieve-Vrouw.
Paire de reliefs ovale en terre cuite dont un représentant un prêtre au crucifix et une Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#603
Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360/400 -
#214
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300/400 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50/80 -
#610
Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450/550 -
#716
Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#715
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/100 -
#510
“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800/900 -
#417
Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#775
Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#738
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#379
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#737Limoges, France
Een koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#777
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#565
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#310
Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80/120 -
#605
Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200/1300 -
#421
Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.
Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#146
Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#173
Een paar honingpotjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één met bijpassend lepeltje en gemerkt van Goebel.
Paire de petits pots à miel en faïence polychrome dont un à cuillère assortie et marque Goebel.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#751
Een paar kandelaars van verguld brons en koper in de geest van het ‘Retour-d’Egypte’.
Paire de candélabres en bronze doré et cuivre dans le style Retour d’Egypte.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Hoeve in de lente” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#750
Een messingen samovar.
Samovar en laiton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/60 -
#504
Een lot van vijf Afrikaanse ceremoniebijltjes. Songye en Luba.
Lot de cinq petites haches de cérémonie africaines. Songye et Luba.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#422
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#34
Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#325Hamilton
Een roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.
Montre homme en acier inoxydable et au bracelet en tissu. Vintage.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#708
Een gelegenheidsvestje voor een kind van zijde met borduursel, parels en zilverdraad. XIXe eeuw. Oosters werk.
Veste de fête pour enfant. Soie brodée, perles et fil d’argent. Travail oriental du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#223Hel. Verbist
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 94 x 71 cmEstimate: € 50/100 -
#222Maurice Van Cauter
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 67 cmEstimate: € 100/120