Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (Eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan.

Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan.

Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.
SKU: 1505180761.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #761
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #671

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van lang levenstekens.

    Deux pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longue vie.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #719

    Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.

    Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #179
    Lazar Volovick

    “De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #242
    Roland De Winter

    “Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.

    “Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #291

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #253

    Een kasteeltafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.

    Une petite table de château à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #26

    Twee Engelse mahoniehouten stoelen.

    Deux chaises anglaises en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #739

    Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.

    Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.

    Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #442
    F. Vercrocke

    “Onderwatercompositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition sous-marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    Philippe Dupieureux
    Period: °1944

    “Vissersboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181

    Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More