Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot porseleinen keukenpotten en zes schaaltjes. Eén klein deksel ontbreekt.
Victoria China Czechoslovakia

Een lot porseleinen keukenpotten en zes schaaltjes. Eén klein deksel ontbreekt.

Lot de pots de cuisine en porcelaine et six plats. Un petit couvercle manque.
Dim. H:5-25cm
SKU: 3008220282.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #282
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193

    Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.

    Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een staande asbak van smeedijzer met luciferhouder, versierd met rozenranken.

    Un cendrier sur pied en fer forgé avec porte-allumette, décoré de vignes roses.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #144

    “Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #292

    Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #234
    Willy Vandersteen

    “Op het Eiland Amoras”. Suske en Wiske, rode reeks. Editie 1949. Matige staat, voor-en achterkaft gelost en met schade aan de rugzijde. Goed blok.

    "Op het Eiland Amoras". Suske en Wiske, série rouge. Édition 1949. État correct, couverture avant et arrière détachées et avec des dommages à la colonne vertébrale. Bon bloc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    “Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.

    "Supplication." Sculpture en faïence sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 21 cm, L 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #663

    Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.

    Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #540
    J. Francois & Cie Bruxelles

    Een cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.

    Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    Un tapis en laine de style chinois avec des fleurs dans le décor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322

    Een schaalmodel van een Concorde. Lichte schade aan de vleugel, staart, snuit en cockpitvenster.

    Un modèle réduit d'un Concorde. Légers degats à l'aile, à la queue, au museau et à la fenêtre du cockpit.
    No longer available
    Dim. L: 84 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #199
    Edward Joris Moerenhout
    Period: 1801- 1893

    “Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.

    "Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.
    No longer available
    Dim. 38 x 66 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #82
    Andreas Vanpoucke
    Period: °1959

    “Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.

    « Étude de portrait de l'ami Eric Colpaert ». Huile sur toile. Au dos avec une dédicace signée dd Pulderbos 1986.
    No longer available
    Dim. 33 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More