Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot postkaarten met zegels. Eerste-dags- en speciale uitgaven. Internationaal. Evenals een album met oude prentkaarten over Kortrijk en een doos et chromo’s, sportfoto’s en F.D.C.’s.

Een lot postkaarten met zegels. Eerste-dags- en speciale uitgaven. Internationaal. Evenals een album met oude prentkaarten over Kortrijk en een doos et chromo’s, sportfoto’s en F.D.C.’s.

Un lot de cartes postales et timbres postes. Timbres postes au cachet premier jour et éditions spéciales. International. Un album d’anciennes cartes postales en relation avec la ville de Courtrai et une boîte de chromos, photos de sport et F.D.C.
SKU: 1505180337.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #162
    René Gonse

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880. Kleine restauratie.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et daté 1880. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #784
    Alphonse Lamotte
    Period: 1844 - 1914

    “Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.

    “Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.
    No longer available
    Dim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #27
    Capodimonte

    “De jager”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. We voegen er twee groepjes met vogeltjes aan toe. Allen gemerkt.

    ”Le chasseur”. Un groupe en biscuit polychrome sur socle en bois. Nous ajoutons deux petits groupes d’oiseaux. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 252 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.

    Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.
    No longer available
    Dim. 6,77 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #527

    Paar blauwe en witte maanvaasjes van Chinees porselein. Klein letsel.

    Paire de gourdes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #464

    “Naakt met bonten stola”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening in de plaat: A. Rodin.

    ”Nu avec une stola en fourrure”. Un dessin en couleurs. Porte la signature: A. Rodin dans la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een Boeddha van meerkleurig en verguld porselein in schrijn.

    Un Bouddha en porcelaine polychrome et dorure. Dans son écrin.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #586

    Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.

    Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.
    No longer available
    Dim. 149 x 156 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #161

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #3

    Een zevendelig toiletstelletje van glas met een rood floraal decor. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre avec un décor floral rouge. Marquée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More