Other lots in this auction
-
#136
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. 92 x 190 cmEstimate: € 200/300 -
#309Philippe DupieureuxPeriod: °1944
“Vissersboot op zware zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Bateau de pêche sur mer agitée”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881
“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90/120 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#702
Twee Kamasutraprenten. Gouache op zijde.
Deux images du Kamasutra. Gouache sur soie.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#48The Walt Disney Company
Een telefoon van meerkleurig kunststof met een voorstelling van Mickey Mouse.
Téléphone en plastique polychrome représentant Mickey Mouse.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#408
Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#152
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Oepts’ en datering ‘71.
’Vue sur le village”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘Oepts’ et datée ‘71.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 220/260 -
#663
Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#296
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met messingen beslag en gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van groen jade.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade vert ajouré et sculpté.No longer availableDim. h: 22 & 32 cmEstimate: € 120/200