Other lots in this auction
-
#208
Twee aardewerken sierschotels met een blauw op wit decor. Omstreeks 1800.
Deux plats décoratifs en faïence à décor bleu sur blanc. Vers 1800.No longer availableDim. Ø:35cmEstimate: € 80/100 -
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
Une pendule de table en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#142C. Moeren
“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux de trait à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 113 cmEstimate: € 120/200 -
#17
Een vaas van Booms glas met gegraveerde en vergulde fries.
Un vase en verre de Boom avec une frise gravée et dorée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#483
“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#457
Een vierdelig kaststel van Chinees porselein, bestaande uit twee dekselvazen en twee cilindervazen, versierd met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Schade aan de kraag van één van de dekselvazen.
Garniture en quatre pièces en porcelaine de Chine, composée de deux vases à couvercles et de deux vases cylindres, ornée d'un décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas. Détérioration de la collerette d'un des vases à couvercle.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 250/350 -
#437
Een antieke Jemenitisch-Joodse waterkruik van messing.
Un ancien pichet à eau juif yéménite en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350/500 -
#574Van Lens
“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50/60 -
#627
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
Vase en cristal clair avec motif côtelé taillé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#241Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec des signes d'utilisation.No longer availableDim. 18 x 30 x 14 cmEstimate: € 100/150