Other lots in this auction
-
#281
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#546
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#446
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180 / 240 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 500 / 600 -
#312
Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.
Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Jordaens
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#410
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#631
Een antiek servies van Limogesporselein met decor van blauwe bloemetjes, bestaande uit 28 grote borden, 8 kleine borden, 5 diepe borden, een grote en twee kleine terrines, een slakom, twee sauskommen, drie tazza’s, drie langwerpige serveerschotels en drie ronde serveerschotels. Onderaan gemerkt.
Service ancien en porcelaine de Limoges à décor de bleuets, comprenant 28 grande assiettes, 8 assiettes à dessert, 5 assiettes creuses, une grande et deux petites terrines, un saladier, deux saucières, trois tazza, trois plats de service allongés et trois ronds. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#374Floris Jespers
“Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444
Een grote pop van papier mâché, met open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt Made in Belgium. Evenals twee kleinere poppen, één met porseleinen hoofd de andere in kunststof. Zonder merk.
Grande poupée en papier mâché, bouche ouverte et yeux dormant en état de marche. Marque Made in Belgium. Ainsi que deux poupées plus petites aux têtes en porcelaine resp. en plastique. Sans marque.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120