#630
#325
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
#450Hummel
#439L. Van Lint
“Vrouw aan de rand van het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au bord du village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#376
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50/80 -
#656Iran Meched
Een loper.
Un couloir.No longer availableDim. 312 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#190
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#354
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#646
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#52Dolf Van Roy
“Stilleven met porselein”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan.
”Nature morte, porcelaine”. Huile sur toile. Signée au dessus à gauche.No longer availableDim. 28 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#164Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Paarden aan de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux auprès de l’étable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 240/280 -
#40
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 650/750