Similar lots by type
-
#443
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Un vase balustre cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/150 -
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35/40 -
#336
Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.
Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#599J. Buisson
“De pijprokers”. “De brief”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Les fumeurs de pipe. La lettre. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 27,5 cmEstimate: € 200/240 -
#228
Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.
Paire de consoles en béton moulé en forme de grappes de raisins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met bloemvormige hanger bezet met een parel.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de fleur serti d'une perle.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 280/350 -
#93
Een verguld en polychroom handgeschilderde electrische samovar, uit Tula. Gedateerd 1991.
Un samovar électrique doré et polychrome peint à la main, de Tula. Daté 1991.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35/45 -
#31
Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.
Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.No longer availableDim. h: 63 cm (z.k.)Estimate: € 40/50 -
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#163
Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Zach.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125/140 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#39Josée Melsen
Een kalfje. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Un veau. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 59 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#355Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.
Culpabilité ou innocence (44 x 49 cm) et Nature morte aux fruits (40 x 44 cm). Deux natures mortes sur toile. Signé et daté 1986 et 1987.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#509
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 260/300