#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#8Een set van 6 vintage keramieken muurdecoraties in de vorm van zwaluwen waarvan 3 vliegend en 1 hangend aan zijn/haar nestje en nog eens 2 in hetzelfde nestje.
A set of 6 vintage ceramic wall decoration swallows, including 3 flying, 1 hanging from its nest, and an additional 2 in the same nest.No longer availableDim. L 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#516Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#305Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.No longer availableDim. 40 x 35 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#368MuranoEen set van 2 vintage Murano glaspasta vaasjes, kleurloos en groen in de massa, elk met 6 ‘vingers’.
A set of 2 vintage Murano glass paste vases, colorless and green in the mass, each with 6 'fingers'.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with green in the body, labeled.No longer availableDim. 17,5 x 10cmEstimate: € 100 / 150