Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.
Een lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.
Een lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.
Sarreguémines

Een lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.

A set of Sarreguémines porcelain tableware, including teapot, coffee pot, milk jug, 21 cups, 21 saucers, and 12 plates. Damage to one of the lid knobs.
SKU: 2410230639.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #639
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #82

    “Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Langgevelhoeve". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een set van 6 vintage keramieken muurdecoraties in de vorm van zwaluwen waarvan 3 vliegend en 1 hangend aan zijn/haar nestje en nog eens 2 in hetzelfde nestje.

    A set of 6 vintage ceramic wall decoration swallows, including 3 flying, 1 hanging from its nest, and an additional 2 in the same nest.
    No longer available
    Dim. L 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #595
    Glamor

    Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A vintage Glamor diamond lamp from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. 33 x 48cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 375 x 255cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #484

    “Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.

    "Man with Hat". A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.
    No longer available
    Dim. 11 x 24cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #94
    Pablo Picasso

    ‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.

    "Picador, woman and horse," a linocut by Pablo Picasso, dated 1954.
    No longer available
    Dim. 24x28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.

    A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Murano

    Een set van 2 vintage Murano glaspasta vaasjes, kleurloos en groen in de massa, elk met 6 ‘vingers’.

    A set of 2 vintage Murano glass paste vases, colorless and green in the mass, each with 6 'fingers'.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #274

    Een lot van 2 porseleinen bordjes met gevlochten rand, waarvan 1 Meissen gemerkt en 1 Vieux Paris. Met floraal decor.

    Two porcelain plates with woven edges, one marked Meissen and one Vieux Paris. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. Ø22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #263
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.

    A vintage crystal Val Saint Lambert vase with green in the body, labeled.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 10cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More