#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#218Nobuck
Een lederen bruine handtas.
A brown leather handbag. -
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels. -
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#93
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls.