Other lots in this auction
-
#360Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met turkoois.
Bague en or jaune 18 ct gravée sertie de turquoise.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#768Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#244Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#112Adolf Triest“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#560Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#630Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#295Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 38,46 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#79Perrier“Gouvernements de Flandre Françoise, ...” Een antieke kaart.
“Gouvernements de Flandre Françoise...”. Carte ancienne.No longer availableDim. 24 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#375Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#289Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Jan CamphuisPeriod: 1917 - 1985“Oorlogsstilleven met voedselbonnen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Nature morte de la guerre aux bons de ravitaillement”. Huile sur toile. Signée et datée ‘43.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 150 / 250

