#483Een gepolychromeerd stenen Boeddhahoofd met drie gezichten. Op houten sokkel.
Une tête de Bouddha en pierre polychrome à trois faces. Sur un socle en bois.No longer availableDim. (h: 52 cm)Estimate: € 200 / 240 -
#169Simonne Beardswood“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
#533Medicijnpot van gebeeldhouwd hout, gesteund door twee personages. Dekselknop in de vorm van twee hagedissen. Luba, DRC.
Pot à médicaments en bois sculpté, soutenu par deux personnages. Bouton de couvercle en forme de deux lézards. Luba, RDC.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 200 / 260 -
#647Een oude bento van riet en bamboe. Lichte schade.
#597Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#604Verzilverd beeldje met beren.
Figurine en métal argenté avec ours.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121Vier kleine schaaltjes van verschillende afmetingen, waarvan twee met drie pootjes. Evenals twee kleine zoutlepeltjes. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemenfriezen. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.
Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. Ø 10 cm max. 379 gEstimate: € 120 / 180 -
#17Wijwatervat van gedreven geel koper in Lodewijk XIV-stijl met sporen van verzilverd metaal.
Récipient d'eau bénite en cuivre repoussé de style Louis XIV avec traces de métal argenté.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30 / 50