Similar lots by type
-
#726
Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#541
Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en wrattenzwijntanden. Sepikregio, Papoea - Nieuw Guinea.
Un crâne Iatmul. Patiné et aux petites coquilles et dents de phacochère. Région de Sepik, Papouasie Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 1600 / 2000 -
#76
Een bovenkaak van een zaagvis op een metalen voet.
Scie d’un poisson scie. Sur statif en métal.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#394
Twee oude parasols van wit en zwart kant.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#17
Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk. Binnenin op het deksel een verklarende tekst in het Deens en het Engels.
Petit coffret en fer commémorant la Bataille de Lyndanisse en 1219. Travail danois. A l’intérieur sur le couvercle un texte explicatif en danois et en anglais.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#3
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#436
Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#548
Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en haar. Sepikregio, Papoea - Nieuw-Guinea.
Crâne Iatmul. Patiné et décoré de petites coquilles et de cheveux. Région Sepik, Papouasie-Nouvelle-Guinée.No longer availableEstimate: € 1600 / 2000 -
#427
Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.No longer availableDim. L 60 cmEstimate: € 480 / 520 -
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#393
Een groot en divers lot oude ansichtkaarten, geboortekaartjes, communieprentjes, wenskaarten, postzegels en sigarenbandjes. We voegen er zes albums met postzegels uit verschillende landen aan toe.
Grand lot de cartes postales anciennes, cartes de naissance, images de communion, cartes de voeux, timbres postes et bagues de cigares. Ainsi que six albums de timbres postes de différents pays.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#405
Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.
Lot de 46 balles de Noël en verre polychrome de différentes formes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#777
Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.
Panier de pique-nique en osier, assiettes et couverts pour deux personnes.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#617
Een voorstelling van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor. Op houten sokkels. China, begin XXe eeuw.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté. Sur socles en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 10à / 120 -
#44
Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.
Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#172
Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.
Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#680
Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#460Balmain
Dameshorloge van verguld staal. Quartzwerk met verlengstukjes.
Montre de dame en acier doré. Mouvement quartz et maillons de bracelet supplémentaires.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#625Festina Chronograph
Een stalen herenpolshorloge.
Montre à bracelet homme en acier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#123Ernest Patris
“Magistraat”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd en gedateerd 1971.
“Magistrat”. Statuette en métal argenté. Signée et datée 1971.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102Frans Van Immerseel
“De aanbidding der wijzen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/200 buiten de plaat.
“L’adoration des mages”. Lithographie. Signée et numérotée 27/200 hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#729
“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#177
“Jongen met kever” & “Meisje met vlinder”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Vermoedelijk Engels, XIXe eeuw. Kleine randschilfer onderaan.
“Garçon au scarabée” et “fille au papillon”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Probablement anglais, XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40 / 50