#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#331Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#117Een Zilveren presenteerschaaltje, gemerkt 800 AD, 400 gram.
#669Jan ClaessensFruit en groente stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Jan Claessens”.
#775Een lot van 2 beelden, Maria met kind, 1 plaasteren polychroom gestilleerd Art-Deco getekend F. Gengler met lichte schade en het 2de gemerkt Sacrari van Goebel.
A lot of 2 sculptures, Mary with child, 1 plaster polychrome stylized Art Deco sculpture signed F. Gengler with minor damage, and the 2nd one marked Sacrari by Goebel.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70