#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,10 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.10 carats and old cut diamonds with a combined weight of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 300 / 350 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60