#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Een groot stuk Amethyst op staander.
A large piece of Amethyst on a stand.No longer availableDim. 22 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#256Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#321Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.
Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#438Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200