#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#102Rudi de VosPeriod: °1944“De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#730“L’union fait la force”. Een zakhorloge met tafereel op achterkant. Souvenier de L’Independance 1905.
"L'union fait la force" translates to "Unity makes strength" in English. It is the national motto of Belgium and also appears on the coat of arms of Haiti.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate.No longer availableDim. 33 x 24cmEstimate: € 35 / 70