#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#103SamickEen jazz gitaar gemerkt Samick, model “Greg Bennett”. nr JZ-3/AN. Met draagzak.
#505Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"The Crab with the Golden Claws". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#588Een gietijzeren tuinvaas.
#615Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#538Een paar verzilverd metalen kandelaars met vier lichtpunten, op elektriciteit gezet.
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
A stuffed owl, taxidermy, on branch.No longer availableDim. h 44 x l 70 cmEstimate: € 60 / 80