#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#70Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Een paar rechthoekige butlerspiegels.
A pair of rectangular butler mirrors.No longer availableDim. h 42, 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#718Een gebeeldhouwd Afrikaans stenen beeldje voorstellende een vader met kind op houten sokkeltje.
A sculpted African stone figurine depicting a father with child on a wooden pedestal.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#328Een paar vol messingen kandelaars in Barokke stijl.
A pair of full brass candlesticks in Baroque style.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 80 / 100