Other lots in this auction
-
#694René Carpiaut“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65 -
#879Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#824Lot Chinees en Japans porselein bestaande uit vijf schoteltjes, een kopje en een bol met deksel.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise, comprenant cinq petits plats, une tasse et un bol avec couvercle.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#519“Toren”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1994.
”Tour”. Techniques mixtes. Porte une signature: Roëde et daté 1994.No longer availableDim. 31 x 24,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#44712 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#842Rémy Cornelissen“Don Quichot.” Litho genummerd 35/50. 106e. Gesigneerd buiten de plaat.
”Don Quichotte”. Une lithographie, numérotée 35/50.No longer availableDim. 59,5 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100

