#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
#137Royal Doulton, EnglandEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
#285Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#842Rémy Cornelissen“Don Quichot.” Litho genummerd 35/50. 106e. Gesigneerd buiten de plaat.
#129“Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
#433Twee verschillende karaffen van kleurloos kristal.
#151Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.No longer availableDim. H. 13,5 x 29 x 16 cmEstimate: € 40 / 60