Similar lots by type
-
#443Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.
Deux vases couverts et un vase balustre en faïence bleue et blanche de Delft.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#67Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.
Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#163Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#438Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#479Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#447Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#138Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#637SarregueminesEen vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.
Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#543Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#323Gilliot et Cie.Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#77Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.
Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#547Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#34Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#531Michel Hereman“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#414Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#658Een zittende Guanyin met scepter van brons.
Guanyin assise au sceptre en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#348Een XIXe eeuwse samovar van rood koper met houten handvatten.
Samovar en cuivre rouge aux anses en bois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een cabochon van calcedoon van ± 18 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine de ± 18 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#546Een commode van mahoniehoutfineer, versierd met marqueterie met drie grote en twee kleine laden en twee geheime laden in de gordel.
Commode en placage d’acajou décorée de marqueterie et ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, ainsi qu’à deux tiroirs secrets en ceinture.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 120 / 200 -
#263“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Fermière et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#712Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Bruegels tafereel in het decor. Onderaan getekend.
Bac à parapluies en grès polychrome représentant une scène de Bruegel. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#5Een lot verschillende fantasieringen, sommige met fantasiestenen.
Lot de différentes bagues de fantaisie, certaines serties de pierres de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#169Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#614Eugène Van MieghemPeriod: 1875-1930“Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 400 / 600 -
#32Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#150Een 18 karaats wit gouden lorgnet bezet met diamanten oude slijp langs beide kanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en een barokparel.
Lorgnette en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne des deux côtés de la manche, ayant un poids total de ± 2 ct, ainsi que d’une perle baroque.No longer availableDim. Bruto 28,50 gEstimate: € 700 / 900 -
#561Een schaaltje van roestkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de couleur rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 120 / 140

