#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#27MuranoEen Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45