Other lots in this auction
-
#50Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een ceintuur.
Bague en ro jaune 18 ct en forme de ceinture.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 250 -
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#123Royal DuxEen grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
Une paire de lustres en métal à six bras.No longer availableDim. H. 45 cEstimate: € 60 / 100 -
#332Jaak van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#819Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.
Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#667Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#539“Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’
”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#655Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50 / 80

