Similar lots by type
-
#490Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#43Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#68Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#11Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Lot de magazines et d'histoires: - 15 éditions de Ohee . Sixties. - Wham! Hebdomadaire. - Sitah le grand chef. - 20 éditions de Junior Press Strip avec des histoires. de 'Spiderman'No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.No longer availableDim. 185 x 74 cmEstimate: € 180 / 240 -
#331Een lot voorwerpen, bestaande uit een lederen ruiterhandschoen, zes brandmerken, twee verschillende kruithoorns, een dierenklem en een zweepje. In houten kistje. (zonder sleutel)
Lot d'objets, comprenant un gant de cavalier en cuir, six marques, deux cornes à poudre différentes, un clip animal et un fouet. Dans une boîte en bois. (Sans clé)No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#296Een paar Empire tafeltjes.
Paire tables Empire.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#426Een oude, lage ladderback chair.
Une vieille chaise à dossier bas.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 20 / 25 -
#164“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#237Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.
Un sac de soirée avec monture en argent 800‰ avec poinçons allemands.No longer availableDim. b: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#3379 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.
9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#493Een paar gemberpotten van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine multicolore décorés de pivoines.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#510BelartiEen vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
Table de salon vintage à piétement chromé et tablette aux carreaux en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. 39 x 109 cmEstimate: € 120 / 180 -
#797Een lot van acht koperen en witmetalen wijnemmers en jardinières.
Lot de huit seaux à vin et jardinières en cuivre et métal blanc.No longer availableDim. h: 17 - 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 230 / 300

