Similar lots by type
-
#68Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#490Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#43Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#11Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Lot de magazines et d'histoires: - 15 éditions de Ohee . Sixties. - Wham! Hebdomadaire. - Sitah le grand chef. - 20 éditions de Junior Press Strip avec des histoires. de 'Spiderman'No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#598Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200 -
#621Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180 / 250 -
#649“Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.
Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.No longer availableDim. 65 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#270Een paar 9 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 9 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct. Et de rubis en forme de larme d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 230 / 300 -
#513“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 250 / 300 -
#746Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180 / 240 -
#226Een gefineerde vierdeurskast met een uitschuifbaar blad en versierd met verguld bronsbeslag. Tijdperk Empire.
Armoire à quatre portes en bois de placage, avec tirette et décorée de bronzes dorés. Epoque Empire.No longer availableDim. 195 x 116 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154Piet J. Neuckens“De Vogelliefhebber” en “De Koffiemaalster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
The Bird Lover et The Coffee Grinder . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 160 / 240 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300

