Similar lots by type
-
#43Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#11Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Lot de magazines et d'histoires: - 15 éditions de Ohee . Sixties. - Wham! Hebdomadaire. - Sitah le grand chef. - 20 éditions de Junior Press Strip avec des histoires. de 'Spiderman'No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#490Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#68Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#438Een vaas van Booms glas met goudopleg.
Un vase en verre de Boom avec peinture d'or.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#48Een lot houten voorwerpen, bestaande uit twee hoedenstaanders, drie gedraaide siervazen op voet, twee tijltjes en een spoel(?).
Lot d'objets en bois, composés de deux porte-chapeaux, de trois vases décoratifs tournés à pied, de deux tylers et d'une bobine (?).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#173Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460 -
#680Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#309Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 61/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 61/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct. en smaragd cabochons van ± 14,90 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 carats serti de diamants taillés en brillant de ± 0,76 ct et de cabochons émeraude de ± 14,90 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#635Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#235Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,34 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#6Twee gebeeldhouwde eikenhouten piëdestals in de vorm van een man en een vrouw.
Deux piédestaux en chêne sculpté en forme d'homme et de femme.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652“Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.
Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Een lot van zes beeldjes van meerkleurig biscuit in de vorm van personages in XVIIIe eeuwse klederdracht. Zonder merken.
Lot de six figurines en biscuit multicolore en forme de personnages en costumes du XVIIIème siècle. Sans marques.No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268“Châteaux Royaux”. Ter gelegenheid van de 60ste verjaardag van Koning Boudewijn I op 7 september 1990. In 2 oorspronkelijke dozen, waarin telkens 6 borden.
Châteaux Royaux . A l'occasion du 60e anniversaire du roi Baudouin Ier le 7 septembre 1990. Dans 2 boîtes originales, chacune contenant 6 assiettes.No longer availableEstimate: € 60 / 80

