#787Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
#781Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
#793Jef Nys“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
Lot de 50 albums de bandes dessinées, e.a. Lucky Luke, Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen,...No longer availableEstimate: € 50 / 60
#443Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.
#354Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Petite théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Twee gietijzeren jardinières en vierkantige bloempotten.
#89“Les Sabots.” Naar een origineel van François Boucher. Ets op papier.
“Les Sabots”. D’après un original par François Boucher. Eau-forte.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#558Een Chinees kraagvaasje van meerkleurig porselein met personages in cartouches. Onderaan gemerkt. Op messingen voetstuk. Haarscheur en schilfer in de kraag.
Vase ou col élargi en porcelaine polychrome au décor de personnage dans des cartouches. Marque sous la base. Base en laiton. Cheveu et éclat au col.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 85 / 95 -
#479Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
#762Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.
#474“Paar kubistische vrouwenfiguren”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd H.K.
“Paire de femmes cubistes”. Technique mixte. Monogrammée H.K.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 400 / 500 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
Deux vases en verre vert décorés à la main. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60