Other lots in this auction
-
#269
“Landbewerkers aan een rivier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Agriculteurs au bord de la rivière”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘94.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#135
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700/800 -
#353
“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 25/40 -
#449Joseph DelfossePeriod: 1888 - 1970
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 26x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#621Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#801
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#410
Een halfronde Chinese piëdestal van gesculpteerd hout met een roze marmeren blad.
Un piédestal demi-lune chinois en bois sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/160 -
#679
“Therese Philosophe.” Een serie van tien pagina’s papier met telkens vier etsen met erotische voorstellingen.
“Thérèse Philosophe”. Une série de dix pages en papier avec chaque fois quatre eaux-fortes par page, représentant des scènes érotiques.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#232
“Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.
“Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.No longer availableDim. 118 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#363
Een messingen wandlicht met drie lampen in de vorm van jachthoorns. Achteraan een lintenmotief.
Une lampe murale en laiton à trois lampes en forme de cornes de chasse. Motif aux rubans à l’arrière.No longer availableDim. H.82 cmEstimate: € 120/180 -
#672
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘G. Buysse’.
“Vue sur la campagne”. Aquarelle sur papier. Signé ‘G. Buysse’.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#447
“L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.No longer availableEstimate: € 60/80