#454
“Man met masker”. Een bronzen buste.
“Homme au masque. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#236
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#582
”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#212
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#231
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, goede staat, enkele vochtvlekken, bruine lederen ruggen. Talrijke afbeeldingen.
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, bon état, quelques taches d’humidité, dossier en cuir brun. Nombreuses illustrations.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#338
Coupe van geslepen kleurloos kristal.
#771
#189
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#435Eric Laville France
Een zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25 / 45