#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120 / 180 -
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
#384Gianni CastellaniEen handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
#484“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#465Een plaasteren zuil.
Une colonne en plâtre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#381Een art deco lamp van groen glas.
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120