Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.

Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.

Un lot de terre cuite, comprenant des lampes à huile, plats et statues.
SKU: 2409190724.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #724
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #542
    Kuniyoshi Utagawa

    Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.

    Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.

    Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 13,59 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #264

    Een oude didactische wereldkaart.

    Une mappemonde didactique ancienne.
    No longer available
    Dim. x 210 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #458
    Petrus Regout

    Een asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.

    Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #675

    Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

    Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #830
    Märklin

    Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.

    Trois paires de rails échangeurs électromagnétique K-rails.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #318

    Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.

    Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108

    “Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.

    ”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #455

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402
    Yvonne Couron

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #613
    Giovani Racca, Bologna

    Een Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.

    Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. 40 x 110 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #23

    Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.

    Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More