Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.

Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.

Un lot de terre cuite, comprenant des lampes à huile, plats et statues.
SKU: 2409190724.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #724
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #76

    Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.

    Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #805

    Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #88

    Een samovar van rood en geel koper.

    Un samovar en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113

    Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.

    Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Célestine Vermoelen

    “Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #706

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 220 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #283

    Een lotje zilver, bestaande uit twaalf kleine lepeltjes en negen vorkjes. Nederlandse keuren.

    Un lot d’argent, comprenant douze petites cuillères et neuf petites fourchettes. Poinçons Néerlandais.
    No longer available
    Dim. 167,3 gram
    Estimate: € 65 / 85
  • #658
    Kaiser Porzellan

    Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.

    Deux vases en porcelaine, décor Imari. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 70 & 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #753

    Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #292

    Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.

    Un bas-relief sculpté et doré en bois, représentant une scène de baptême.
    No longer available
    Dim. Ø 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #103
    Van der Heyden, Bruxelles

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.

    Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More