Other lots in this auction
-
#75Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une améthyste centrale de ± 4 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#61“De muziekles”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#281Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.
Une balance à or en coffret de bois. Complet avec poids.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#556Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#715“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
”Acteur Kabuki et coq”. Une gravure sur bois. Ecole Utagawa.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#464Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.
Un paysage hivernal d’après Valerius De Saedeleer. Signé hors planche.No longer availableDim. 54 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#426Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en faïence à glaçure orange. Années ‘60.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#324“Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#2“Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.
”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114Een kaart van de provincie Antwerpen anno 1945. Uitgegeven door het provinciebestuur in 1947.
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100 / 120 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50

