Other lots in this auction
-
#490Twee XIXe eeuwse Franstalige boeken:- “Anvers et l’Exposition de 1885” René Corneli & Pierre Mussely. Ed. Mertens. Brussel, 1886. Gesigneerd door Corneli. - “Cortège Historique des Moyens de transport. Edmod Cattier, illustraties van A. Heins. Ed. Rozes. Brussel, 1886.
Deux livres français du XIXème siècle:- “Anvers et l’Exposition de 1885” René Corneli & Pierre Mussely. Ed. Mertens. Bruxelles, 1886. Signé par Corneli.- “Cortège Historique des Moyens de transport” Edmond Cattier, illustrations par A. Heins. Ed. Rozes. Bruxelles, 1886.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#419Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#376Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.No longer availableDim. H. 22 x 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#896Pieter Goos“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#383Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#570Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
Une table de jeu en noyer à tablette tournante et entretoise.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#735Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120 / 180 -
#211“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600

