Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot tin bestaande uit borden kannen en schotels.

Een lot tin bestaande uit borden, kannen en schotels.

Lot d’étains dont assiettes, verseuses et plats.
SKU: 1904160357.
Category: Uncategorized.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #20

    Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.

    Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #5

    Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.

    Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.
    No longer available
    Dim. 65,50 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.

    Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #60
    Les must de Cartier

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.

    Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #90
    S.T. Dupont Paris

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #402

    Een opgezette jachttroffee van een reebok.

    Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.

    Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #756

    Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.

    Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,64 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #30

    Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.

    Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #45

    Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.

    Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #490

    Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.

    Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #550

    Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.

    Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #208
    Frans Van Immerseel

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.
    No longer available
    Dim. 165 x 194 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #375

    Een lange moderne wandconsole.

    Longue console moderne en bois noirci.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #480

    Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.

    Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.

    Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #768

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.

    Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #525

    Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.

    Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #14

    Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.

    Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.

    Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #610
    Chemin de Fer

    Twee verschillende zakhorloges remontoirs dubbele kast. V.C. en Suisse.

    Deux différents remontoirs à double boîtier. V.C. Suisse.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #532

    “Stilleven met tin en een mandoline”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Nature morte aux étains et mandoline”. Huile sur toile. Non signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #162
    Bordjalou Kazak

    Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Kleine herstelling.

    Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main, petite réparation.
    No longer available
    Dim. 220 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #510

    Twee kleine zilveren gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. 800 ‰. Genummerd.

    Deux petits remontoirs en argent à double boîtier gravé. Numérotés. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,66 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #714

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 245 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #481

    Een krabbenvangend aapje van fijn gesculpteerd ivoor. Kleine beschadiging. We voegen er een Boeddha en een okimono van gesculpteerd hout aan toe.

    Singe attrapant une crabe. Sculpture en ivoire. Petit dégât. Nous ajoutons un Bouddha et un okimono en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #24

    Een serie van zes wijnglazen van geslepen kristal met een kleurloze voet en een groene kelk en versierd met druivenranken. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Suite de six verres à vin en cristal taillé aux pieds incolores et calices vertes décorées de vignes. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #405
    Roskopf Patent en Doxas

    Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Twee werken niet en hebben een herstelling aan de wijzerplaat. Doxas met ruiter en paard.

    Trois remontoirs à double boîtier. Deux ne sont pas en état de marche et ont un cadran réparé. Doxas avec cavalier et cheval.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #737

    Een grote fractie bergkristal.

    Une grande pièce de cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #598

    Een grote schelp van een zeeslak en een dubbele schelp.

    Grande coquille de patelle, ainsi qu’une coquille double.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #422

    Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.

    Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More