Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot tin, bestaande uit drie verschillende theekannen, een ovalen serveerschotel, twee onderzetters en een asbak.

Een lot tin, bestaande uit drie verschillende theekannen, een ovalen serveerschotel, twee onderzetters en een asbak.

Un lot d’étain, comprenant trois théières, un plat oval, deux sous-verres et un cendrier.
SKU: 2011180348.
Category: Tin.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #391

    Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.

    Un lot de dix plats en étain divers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #381

    Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #555

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #477

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een schotel, een bord, en grote en twee kleine kommen.

    Un lot d'objets en porcelaine d’Imari, comprenant un plat, une assiette, deux petits et un grand plat.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #38

    Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks

    Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #799

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #677

    Een lang gerekt Chinees vaasje van meekleurig eierschaalporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. In etui.

    Un vase à col long chinois en porcelaine polychrome coquille. Décoration de fleurs. Marque sous la base. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #74
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.

    ”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.
    No longer available
    Dim. 39 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #412

    “Personages aan een meer”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘C. I.’.

    ”Personnages auprès d’un lac”. Huile sur carton. Monogrammé ‘C.I.’
    No longer available
    Dim. 13,5 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een kleine eikenhouten commode met vier laden. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Une commode en chêne à quatre tiroirs. Période Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 78 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #695

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 17,65 g
    Estimate: € 1800 / 1900
  • #194
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More