Similar lots by type
-
#391Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#381Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#81Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#587Een dashond van brons met donker patina.
Un basset en bronze, patiné foncé.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 260 / 300 -
#41Een poppenkoetsje van gepolychromeerd hout en metaal.
Une calèche à poupées en bois polychrome et métal.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180 / 220 -
#421Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine de Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55 / 60 -
#307Een antieke vogelkooi.
Une cage à oiseaux ancienne.No longer availableDim. H: 57 cm, B 38 cm, D: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475Een gebeeldhouwde armstoel met leeuwenpoten en bekleed met roze fluweel.
Un fauteuil sculpté sur pieds griffes et revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#290Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#61Christofle.Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Louis XV-motief.
Un service à couverts en métal argenté au motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#253Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (6 stuks tussen april 1952 en juli 1954). Nummers 40, 43, 45, 46 (veel losse bladen), 48, 49. Slechte staat, sporen van kleefband, losse bladen.
Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 6 pièces entre avril 1952 et juillet 1954). 40,43,45,46 ( pages détachées), 48,49. En mauvais état, traces de papier collant, usures et pages détachées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#409Paul Joostens”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 500 / 600

