Other lots in this auction
-
#338
Een porseleinen wandvaas. Italiaans werk.
Un vase mural en porcelaine. Oeuvre italienne.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#832
Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400 -
#300
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 1700/1900 -
#593
Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.
Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#215Betjemann’s, London
Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#203
Natuurstenen fontein in drie delen.
Une fontaine en pierre de taille à trois niveaux.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#313Auguste Henri Carli
Een moeder en kind van pijpaarde. Gesigneerd en genummerd.
Une mère et son enfant en terre. Signée et numérotée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#79Frans SmeersPeriod: 1883 - 1960
“La bohémienne”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”La bohémienne.” Encre sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 34,5 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#359J. de Bock
“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#526
Hollands sterkabinet van gefineerd notenhout. XVIIIde eeuw. Letsels en slijtage.
Un cabinet hollandais en bois de placage de noyer. XVIIIième siècle. Dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 500/1000