#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#290
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#475
Une petite table en chrome et tablette en verre d’après Eileen Gray.No longer availableDim. Ø 51 cm, h 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#45
Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
#142Jozef VerswijvelPeriod: 1907-1980
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 X 67 cmEstimate: € 150 / 180 -
#668
Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
#582
Henri II buffet van notenhout.
#92
“Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.
”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647
Een flesvaas van celadonporselein met een reliëfdecor van draken.
#799
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#333Wilhelm Busch
“Max en Maurits”. Ed. Klintman omstreeks 1927. Slijtage.
”Max en Maurits”. Ed. Klintman, +- 1927. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#394
Un vase en faïence bleue cobalt, une verseuse en faïence de Bruxelles et une cruche de Rouen.No longer availableEstimate: € 50 / 80